Бақылауға алынған сыныптың анықтамасы
«Абай атындағы орта мектеп» КММ
2022-2023 оқу жылы
Мерзімі: 14.12.2022ж Сыныбы: 7 б
Сынып жетекшілері: Салимбаева Б
Қатысқандар саны:
Жүргізілілетін психологиялық жұмыстың тақырыбы :
«Зейінді бағалау» Мюнстенберг әдістемесі, «Оқу мотивациясы» Лусканова, Қабылдау ерекшеліктері
Мақсаты:
- зейіннің таңдамалылығын және кедергілерге көңіл аударMay іс-әрекетін тиянақты орындауын бағалау
- қабылдау ерекшеліктерін анықтау
- мектепке, оқуға деген мотивациясын байқау
Анықтама
14.12.2022 жылы 7 «Б» сыныбынан «Зейінді бағалау әдістемесі алынды. Сауалнамаға 15 оқушы қатысты. Сауалнама қорытындысы бойынша:
Жоғары-4 Олар: Жасұлан,М.Жансая, Бекзат, Диас
Орташа – 7 Олар: Іңкәр, Қайсар, Марлен, Інжу, Қазыбек, Т. Каусар,Анас
Төмен – 4 Олар: Данияр, Есбол, Әділ, М.Каусар
Қабылдауы қасиеттеріне байланысты:
Аудиалдар –9
Визуалдар –1
Кинестетиктер – 5
Оқу мотивациясына байланысты алынған сауалнама қорытындысы бойынша:
Жоғары- 3
Орташа – 11
Төмен – Марғұлан, Жасұлан, Марлен
Ұсыныс: пән мұғалімдері оқушыларға тапсырма берерде қабылдау ерекнеліктерін ескерсе. Сабақ барысында оқушыларға мотивация беріп мадақтап отырса
Мектеп психологы: Ж. Маттанаева
«Абай атындағы орта мектеп» КММ
2022-2023 оқу жылы
Мерзімі: 21.12.2022ж Сыныбы: 7 г
Сынып жетекшілері: Туралбаева М
Қатысқандар саны:
Жүргізілілетін психологиялық жұмыстың тақырыбы :
«Зейінді бағалау» Мюнстенберг әдістемесі, «Оқу мотивациясы» Лусканова, Қабылдау ерекшеліктері
Мақсаты:
- зейіннің таңдамалылығын және кедергілерге көңіл аударMay іс-әрекетін тиянақты орындауын бағалау
- қабылдау ерекшеліктерін анықтау
- мектепке, оқуға деген мотивациясын байқау
Анықтама
21.12.2022 жылы 7 «Г» сыныбынан «Зейінді бағалау» әдістемесі алынды. Сауалнамаға 15 оқушы қатысты. Сауалнама қорытындысы бойынша:
Жоғары-4 Инабат, Әдемі, Бекежан
Орташа – 8
Төмен – 3 Бақтығұл, Т.Темірлан, Жанерке
Қабылдауы қасиеттеріне байланысты:
Аудиалдар – 7
Визуалдар – 4
Кинестетиктер – 4
Оқу мотивациясына байланысты алынған сауалнама қорытындысы бойынша:
Жоғары- 4 Досжан, Толғанай, Жанерке
Орташа – 10
Төмен – 1 Бекежан
Ұсыныс: пән мұғалімдері оқушыларға тапсырма берерде қабылдау ерекнеліктерін ескерсе. Сабақ барысында оқушыларға мотивация беріп мадақтап отырса
Мектеп психологы: Ж. Маттанаева